ekspres HLF 3700

HLF 3700

Ekspres do kawy HLF 3700 wyposażony jest w intuicyjny ekran dotykowy, który ułatwia nie tylko wybór napojów, ale również operację programowania, pozwalając przystosować wszystkie etapy przygotowania napoju, w taki sposób, aby sprostał oczekiwaniom klienta.
Wykorzystanie technologii ekranu dotykowego znacznie usprawnia obsługę ekspresów do kawy, dzięki temu, że to Państwo mają pełną kontrolę nad urządzeniem zdalnym.

ekspres HLF 4700

HLF 4700

Ten model ekspresu do kawy również posiada intuicyjny ekran dotykowy.
Dzięki intuicyjnemu układowi, który usprawnia programowanie oraz wybór napojów, mają Państwo kontrolę nad procesem przygotowania wybornego napoju.
Włoski ekspres do kawy HLF 4700 jest świetną propozycją dla różnego rodzaju restauracji oraz kawiarni. Zapraszamy do zapoznania się z pozostałymi modelami oferowanymi przez firmę HLF.

ekspresy HLF 3600

HLF 3600

Ekspres do kawy HLF 3600 dzięki swoim niewielkim gabarytom i modnemu designowi jest bardzo dobrym rozwiązaniem dla małych biur. Świetnie sprawdza się również w lokacjach domowych tam, gdzie mieszkańcy lubią zacząć dzień od napoju na bazie świeżo zmielonej kawy i czekolady. 

Model ten został zaprojektowany w sposób, który umożliwia umieszczenie go w pomieszczeniach zamkniętych takich, jak np. powierzchnia blatu w kuchni. 

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą dzierżawy ekspresów do kawy

LATTE MACCHIATO