Bezpieczna kawa? Tylko z ekspresem HLF Italian Design!

Wytyczne dla funkcjonowania gastronomii w trakcie epidemii są bardzo restrykcyjne.

Mając na uwadze zabezpieczenie klientów i operatorów restauracji, kawiarni, hoteli czy stref gastronomicznych, firma HLF stworzyła innowacyjną technologię, która zapewni wszystkim użytkownikom pełne bezpieczeństwo.

HLF specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości w pełni automatycznych ekspresów do kawy. Jednym z wyróżników ekspresów tej marki są multimedialne ekrany dotykowe, które służą nie tylko do wyboru napojów, ale mogą być również narzędziem do komunikacji z klientami lub pracownikami. Ekrany te to zintegrowane z ekspresem tablety z systemem operacyjnym Android, które oprócz wygodnej i niezawodnej obsługi zapewniają zarządzanie zdalne, automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędów maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia.

Ale co jeśli „dotyk” ekranu dotykowego nie jest w pełni bezpieczny?

Nikogo nie trzeba przekonywać, jak ważne dla powrotu gości do restauracji i hoteli jest zapewnienie im komfortu i poczucia bezpieczeństwa. Kluczem jest dostosowanie swoich lokali do obowiązujących wymagań sanitarnych, dzięki wprowadzeniu praktycznych rozwiązań na rzecz bezpiecznej obsługi klientów gastronomii. Takim właśnie rozwiązaniem jest bezdotykowa obsługa ekspresu do kawy, którą gwarantuje HLF Italian Design.

Kody QR

Dzięki nowemu oprogramowaniu i ekranom wyposażonym w kamerkę możliwe jest wydawanie konkretnego napoju pokazując w kierunku ekspresu kod QR. Kod może być wydrukowany i wydawany z paragonem, umieszczony na karcie, lub wyświetlony na ekranie smartfonu. Ta funkcja dostępna jest w modelu HLF 5700.

Aplikacja My HLF Wi-Fi

Rozwiązaniem dostępnym „od ręki”, dla wszystkich ekspresów HLF na rynku, jest nowa aplikacja My HLF Wi-Fi. Aplikacja dostępna jest na platformach Apple App Store i Google Play Store jako ewolucja poprzedniej wersji My HLF. To rozwiązanie jest wyjątkowo proste. Wystarczy zainstalować apkę na swoim smartfonie, sparować z kodem na ekranie ekspresu i kawa gotowa! Poprzez My HLF Wi-Fi, możesz wybrać dowolny napój na ekranie swojego smartfonu, bez konieczności dotykania ekranu ekspresu.

W czasach, w których restauratorzy wprowadzają bezkontaktowy proces obsługi, zabezpieczający zarówno klientów, jak i pracowników, rozwiązania zaproponowane przez HLF są ogromnym wsparciem w tworzeniu nowej jakości.

Call Now Button