Odkryj ekspress HLF 1700

Profesjonalna technologia HLF zamknięta w kompaktowej obudowie oraz system self-cleaning!

♦pobierz katalog♦

 

 

System self - cleaning

Model HLF 1700 posiada opcję zamiany pojemnika z czekoladą na pojemnik na detergent oraz dodanie systemu automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, stworzone z myślą o wygodzie naszych klientów

Tablet z systemem Android

Innowacyjny ekran dotykowy bazuje na zainstalowanym 7” tablecie z systemem operacyjnym Android. Panel pozwala na wybór jednego z 10 napojów. Oprócz wyboru napoju tablet umożliwia odtwarzanie filmów i prezentacji w trakcie przygotowania kawy lub w trybie stand-by.

Telemetria

Preinstalowana aplikacja HLF umożliwia zdalne sterowanie maszyną i automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia.

Fresh Milk PRO System

System spieniania mleka, bazujący na pompach zasysających, gwarantuje idealną piankę w napojach mlecznych, zarówno gorących jak i zimnych. Zintegrowany system czyszczący przepłukuje rurki mleczne po każdym napoju, co zapewnia maksymalną higienę i jakość pianki.

Call Now Button