Odkryj ekspress HLF 1700

Profesjonalna technologia HLF zamknięta w kompaktowej obudowie oraz system self-cleaning!

 

System self - cleaning

Model HLF 1700 posiada opcję zamiany pojemnika z czekoladą na pojemnik na detergent oraz dodanie systemu automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, stworzone z myślą o wygodzie naszych klientów

Tablet z systemem Android

Innowacyjny ekran dotykowy bazuje na zainstalowanym 7” tablecie z systemem operacyjnym Android. Panel pozwala na wybór jednego z 10 napojów. Oprócz wyboru napoju tablet umożliwia odtwarzanie filmów i prezentacji w trakcie przygotowania kawy lub w trybie stand-by.

Telemetria

Preinstalowana aplikacja HLF umożliwia automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia. Raporty są eksportowane do pliku Excel i wysyłane mailem do administratora lub serwisanta.

Aplikacja myHLF

Ekspres może być sterowany smartfonem. Dzięki darmowej aplikacji myHLF każdy może zaprogramować swój ulubiony napój i uruchomić jego przygotowanie jednym dotknięciem palca na ekranie własnego telefonu.

Call Now Button