O nas

O NAS

HLF Italian Design to wiodąca włoska firma zajmująca się rozwojem i produkcją ekspresów do kawy.  Prezentujemy profesjonalną linię w pełni zautomatyzowanych ekspresów oferujących zupełnie nowe podejście koncepcyjne, designerskie i funkcjonalne. Urządzenia marki HLF są produkowane w Villorba we Włoszech, prowincja Treviso. Założycielem firmy jest Fabrizio Pin, który od ponad 20 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji w pełni automatycznych urządzeń, stawiając sobie za cel połączenie najwyższej jakości oferowanej przez klasyczne ekspresy ciśnieniowe z nowoczesnymi technologiami automatyzacji i wyrafinowanym włoskim designem.

Włoska tradycja i kultura picia kawy została przełożona na zautomatyzowane urządzenia HLF, które w pełni zachowują najwyższą jakość napojów i są dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług. Odpowiednie dostosowanie się do potrzeb współczesnego rynku przełożyło się na aktywną działalność firmy w Stanach Zjednoczonych, Australii, na rynkach azjatyckich, głównie Japonii, Chin, czy Indonezji, a także Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, Nigerii oraz oraz większości krajów Europy.

Wysokiej klasy produkty HLF Italian Design dedykowane są dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, centrów konferencyjnych i stacji paliwowych. Nietuzinkowy design i wysoką jakość doceniły prestiżowe marki, takie jak Range Rover, CISCO, SAP czy wytwórnia filmowa Paramount Pictures. Ekspresy HLF Italian Design są cenione przede wszystkim ze względu na swoje nowoczesne i perfekcyjne wzornictwo, a także niezawodność, funkcjonalność i innowacyjne rozwiązania serwisowe.

Innowacyjność wyróżnia HLF Italian Design na rynku wielu podobnych do siebie urządzeń. Nasz zespół składa się z najlepszych młodych inżynierów stale pracujących nad rozwiązaniami w zakresie zwiększania niezawodności produkowanych maszyn. Ich niekwestionowane sukcesy to między innymi pierwszy w pełni modułowy ekspres do kawy z najbardziej innowacyjnym serwisem na rynku, czy pierwsza na świecie samoczyszcząca się maszyna, nie wymagająca zaangażowania personelu.

Polska to rynek świadomych konsumentów, którzy oczekują i wymagają jakości na najwyższym poziomie. HLF oferuje produkty przełomowe, wyznaczające nowe standardy jakości, obsługi i designu. To najlepszy moment na udostępnianie naszych rozwiązań firmom w Polsce.” - Sebastian Dziwiński. 

Call Now Button