Odkryj ekspress HLF 5700

Najnowocześniejsza technologia zatopiona w eleganckiej obudowie!

 

Filmy na ekranie w jakości HD, sterowanie głosem, system self-cleaning, czytnik kodów QR, zdalne zarządzanie maszyną, innowacyjny serwis dzięki modułowej budowie… to wszystko w jednym urządzeniu?

HLF 5700  to ucieleśnienie wszystkich najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu zwiększania niezawodności ekspresów do kawy, jak również niesamowitych patentów ułatwiających życie najbardziej wymagającym klientom.

 

Innowacyjny serwis

Maszyna składa się z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym usuwanie usterek jest szybkie i wygodne. Wymiana modułów sprawia, że ekspres nigdy nie musi być usuwany z miejsca pracy, a uszkodzony moduł jest natychmiast podmieniany na nowy. 

System self - cleaning

Model HLF 5700 posiada wbudowany pojemnik na detergent oraz system automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Ekspres posiada również czujnik wykrywania oryginalnego płynu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Telemetria

Preinstalowana aplikacja HLF umożliwia zdalne sterowanie maszyną i automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia.

Fresh Milk PRO System

System spieniania mleka, bazujący na pompach zasysających, gwarantuje idealną piankę w napojach mlecznych, zarówno gorących jak i zimnych. Zintegrowany system czyszczący przepłukuje rurki mleczne po każdym napoju, co zapewnia maksymalną higienę i jakość pianki.

Call Now Button