Odkryj ekspress HLF 5700

Najnowocześniejsza technologia zatopiona w eleganckiej obudowie!

 

Filmy na ekranie w jakości HD, czytnik kodów QR, sterowanie głosem, system self-cleaning,  zdalne zarządzanie maszyną, innowacyjny serwis dzięki modułowej budowie… to wszystko oferuje HLF 5700.

 

QR kody

Dzięki nowemu oprogramowaniu i ekranom wyposażonym w kamerkę możliwe jest wydawanie konkretnego napoju pokazując w kierunku ekspresu kod QR. Kod może być wydrukowany i wydawany z paragonem, umieszczony na karcie, lub wyświetlony na ekranie smartfonu.

Aplikacja My HLF Wi-Fi

Wystarczy zainstalować aplikację na swoim smartfonie, sparować z kodem na ekranie ekspresu i kawa gotowa! Poprzez My HLF Wi-Fi, możesz wybrać dowolny napój na ekranie swojego smartfonu, bez konieczności dotykania ekranu ekspresu.

Innowacyjny serwis

Maszyna składa się z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym usuwanie usterek jest szybkie i wygodne. Wymiana modułów sprawia, że ekspres nigdy nie musi być usuwany z miejsca pracy, a uszkodzony moduł jest natychmiast podmieniany na nowy. 

System self - cleaning

Model HLF 5700 posiada wbudowany pojemnik na detergent oraz system automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Ekspres posiada również czujnik wykrywania oryginalnego płynu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

Telemetria

Preinstalowana aplikacja HLF umożliwia zdalne sterowanie maszyną i automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia.

Fresh Milk PRO System

System spieniania mleka, bazujący na pompach zasysających, gwarantuje idealną piankę w napojach mlecznych, zarówno gorących jak i zimnych. Zintegrowany system czyszczący przepłukuje rurki mleczne po każdym napoju, co zapewnia maksymalną higienę i jakość pianki.

 

HLF 5700  to ucieleśnienie wszystkich najbardziej innowacyjnych rozwiązań z zakresu zwiększania niezawodności ekspresów do kawy, jak również niesamowitych patentów ułatwiających życie najbardziej wymagającym klientom.

 

Call Now Button