9 powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalny ekspres do kawy HLF Italian Design

HLF Italian Design to wiodąca włoska firma produkująca profesjonalne ekspresy do kawy.  Prezentujemy linię w pełni zautomatyzowanych ekspresów oferujących zupełnie nowe podejście koncepcyjne, designerskie i funkcjonalne. Włoska tradycja i kultura picia kawy zostały przełożone na zautomatyzowane urządzenia HLF, które zapewniają najwyższą jakość napojów i są dostępne wszędzie tam, gdzie tempo życia wpływa na szybkość oferowania usług. Wysokiej klasy produkty HLF Italian Design dedykowane są dla hoteli, restauracji i cateringu, a także biur, sklepów, centrów konferencyjnych i stacji paliwowych.

Oto 9 powodów, dla których warto zainwestować w profesjonalny ekspres marki HLF Italian Design:

1. Innowacyjność

Nasz zespół składa się z najlepszych młodych inżynierów stale pracujących nad rozwiązaniami w zakresie zwiększania niezawodności produkowanych maszyn. Ich niekwestionowane sukcesy to między innymi pierwszy w pełni modułowy ekspres do kawy z najbardziej innowacyjnym serwisem na rynku, czy pierwsza na świecie samoczyszcząca się maszyna, nie wymagająca zaangażowania personelu.

2. QR kody

Dostosowanie się lokali do najbardziej rygorystycznych wymagań sanitarnych jest możliwe, dzięki wprowadzeniu praktycznych rozwiązań na rzecz bezpiecznej obsługi klientów. Dzięki nowemu oprogramowaniu i ekranom wyposażonym w kamerkę możliwe jest wydawanie konkretnego napoju pokazując w kierunku ekspresu kod QR. Kod może być wydrukowany i wydawany z paragonem, umieszczony na karcie, lub wyświetlony na ekranie smartfonu.

3. Obsługa bezdotykowa

Rozwiązaniem dostępnym „od ręki”, dla wszystkich ekspresów HLF na rynku, jest nowa aplikacja MyHLF Wi-Fi. Wystarczy zainstalować ją na swoim smartfonie, sparować z kodem na ekranie ekspresu, wybrać napój i kawa gotowa, bez konieczności dotykania ekranu ekspresu.

4. Innowacyjny serwis

Czymś, co zdecydowanie wyróżnia ekspresy HLF na rynku jest innowacyjne podejście do serwisu. Nasze automaty są zbudowane z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym usuwanie usterek jest szybkie i wygodne. Błyskawiczna wymiana modułu sprawia, że ekspres nigdy nie musi być usuwany z miejsca pracy, a uszkodzony moduł może być natychmiast podmieniony na nowy.

5. Fresh Milk PRO System

Opatentowany przez HLF system spieniania mleka, bazujący na pompach zasysających, gwarantuje idealną piankę w napojach mlecznych, zarówno gorących jak i zimnych. Ponadto, zintegrowany z nim system czyszczący przepłukuje rurki mleczne po każdym napoju, co zapewnia maksymalną higienę i najwyższą jakość pianki. Niekóre modele posiadają dwie pompy na mleko, co pozwala na serwowanie dwóch rodzajów mleka w ramach jednego menu.

6. System self-cleaning

Ekspresy z systemem self-cleaning posiadają wbudowany pojemnik na detergent oraz system automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku. Ekspres posiada również czujnik wykrywania oryginalnego płynu, co gwarantuje pełne bezpieczeństwo.

7. Telemetria

Ekrany w ekspresach HLF to zintegrowane z maszyną tablety, które oprócz wygodnej i niezawodnej obsługi mogą służyć jako ekrany do wyświetlania filmów czy zdjęć. Ponadto preinstalowana aplikacja daje możliwość zdalnego zarządzania maszyną. Oznacza to automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędów ekspresu, czy przesyłanie szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia.

8. System płatności

Wszystkie modele ekspresów HLF mają możliwość dołączenia systemów płatności.  Rozwiązania HLF zapewniają opcję płacenia monetami oraz płatności kartą. To idealne rozwiązanie dla lokali z samoobsługą, takich jak stołówki, restauracje self-service, czy stacje paliwowe.

9. Doświadczenie

Odpowiednie dostosowanie się do potrzeb współczesnego rynku przełożyło się na aktywną działalność firmy w Stanach Zjednoczonych, Australii, na rynkach azjatyckich, głównie Japonii, Chin, czy Indonezji, a także Zjednoczonych Emiratach Arabskich, RPA, Nigerii oraz oraz większości krajów Europy. Nietuzinkowy design i wysoką jakość doceniły prestiżowe marki, takie jak Range Rover, CISCO, SAP czy wytwórnia filmowa Paramount Pictures.

Call Now Button