HLF Italian Design – opinie naszych klientów

Co oferuje HLF Italian Design?
HLF Italian Design w swojej ofercie posiada kompleksowe rozwiązania dla HoReCa, dużych biur, sklepów, centrów konferencyjnych, stacji paliw i wszelkich miejsc, w których najwyższa jakość serwowanych kaw oraz niezawodność maszyn to kluczowe czynniki przy wyborze ekspresu do kawy.

Elegancki wygląd

Kiedy zapytaliśmy naszych klientów czym kierowali się przy wyborze ekspresu do swojej działalności, jako główne cechy wymieniali wydajność i niezawodność maszyn, ale również elegancki wygląd, łatwość obsługi i użytkowania.
“Nasz hotel to rodzinne, sielskie ale za razem eleganckie miejsce. Imprezy, które organizujemy mają być niezapomniane, dlatego wszystko musi być perfekcyjne. Wybór ekspresu HLF 1700 do sali bankietowej to był strzał w dziesiątkę. Nasi goście piją zdecydowanie więcej kawy, ekspres jest wydajny i bezproblemowy, a kącik kawowy jest piękny i elegancki. Tak właśnie powinno być!” – Kornel Adrian Adamczak, Kierownik Sali Bankietowej, Hotel Górecznik

Niezawodność

W przypadku imprez i eventów ekspres do kawy musi działać bez zarzutu, bardzo często przez cały wieczór lub nawet całą noc. Klienci chwalą sobie wysoką wydajność eskpresów HLF, jak również nieprzerwane niczym funkcjonowanie.
“Od lat organizuję eventy, to moja praca i pasja. Jestem perfekcjonistką, dlatego wszystko musi wypaść idealnie. Od prawie 2 lat korzystam na imprezach z ekspresów HLF Italian Design i jeszcze nigdy mnie nie zawiodły. Ekspresy są nowoczesne, super wydajne, a klient docenia, że ma piękny kącik kawowy z ekspresem z najwyższej półki.” – Magdalena Cudna, Producent, Reequest Events

Idealnie spienione mleko

W Polsce pije się przede wszystkim kawy mleczne. Ekspresy automatyczne konkurują dziś z pracą baristy. Nowoczesny system spieniania w ekspresach HLF gwarantuje, że kawy mleczne będą smakowały jak z najlepszej włoskiej kawiarnii.
“W Forza Italia nasi klienci mogą doświadczyć prawdziwie włoskiego klimatu. Włoska pizza, makarony, desery i oczywiście włoska kawa to serce naszego menu. Oprócz espresso klienci chwalą sobie wyjątkowe włoskie kawy mleczne! Sekretem naszego cappuccino jest idealnie spienione mleko. Wybraliśmy ekspres HLF właśnie ze względu na innowacyjny system spieniania mleka, dzięki któremu nasze cappuccino smakuje jak w Italii”Krzysztof Olechnowicz, właściciel Tratorii Forza Italia w Gorzowie

Innowacyjny system self-cleaning 

Jednakże, co raz więcej klientów, nauczonych doświadczeniem z podobnymi urządzeniami, zwraca uwagę na wygodę użytkowania ekspresu do kawy. HLF Italian Design, jako pierwszy zaproponował swoim klientom system samodzielnego czyszczenia się ekspresu na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. System self-cleaning to odpowiedź na konkretne potrzeby naszych klientów.
“Do naszej firmowej stołówki wybraliśmy ekspres HLF 2700 z uwagi na system self-cleaning. To dla nas ogromna wygoda i bezpieczeństwo. Ustawiliśmy samodzielne czyszczenie na koniec  dnia, dlatego mamy pewność, że nasi pracownicy każdego ranka piją kawę z czystego ekspresu, a personel sprzątający ma o jedno zadanie mniej do wykonania.” – Elżbieta Michalkiewicz, Administration Specialist, Kongsberg Maritime Poland Sp. z o.o.

Wyjątkowy smak kawy

Ekspresy HLF dzięki zaawansowanym możliwościom menu dają możliwość perfekcyjnego dostrojenia maszyny do każdego rodzaju kawy, tak by wydobyć jej najlepszy smak i aromat.
“W pizzeriach Vicenti kochamy wszystko co włoskie. Naszym zdaniem prawdziwa włoska pizza zasługuje na najlepszą włoską kawę. W lokalach takich jak moje, automat do kawy to najlepsze rozwiązanie z uwagi na powtarzalność serwowanych napojów. Od lat korzystam z ekspresów do kawy włoskiej marki HLF bo dają mi jakość, jakiej oczekuję i najlepsze włoskie espresso, jakie piłem w Polsce :)” – Mariusz Vicenti, Właściciel sieci pizzerii Vicenti

Tak naprawdę ilu klientów, tyle opinii i kryteriów wyboru. HLF ma odpowiedź na chyba większość z nich. Produkujemy maszyny automatyczne i tradycyjne, w różnych rozmiarach, o różnej wydajności.
Jedno jest pewne, HLF Italian Design od lat słucha swoich klientów, aby sprostać ich potrzebom w innowacyjny i kreatywny sposób.
Dlatego naszym największym szczęściem jest zadowolony klient!
Call Now Button