Podsumowanie 23. Międzynarodowych Targów Gastronomicznych EuroGastro!

Dziękujemy partnerom oraz klientom za spotkania i ciekawe rozmowy podczas targów!

To były naprawdę intensywne trzy dni, podczas których udało nam się przybliżyć Wam markę HLF Italian Design oraz przedstawić najwyższej klasy automatyczne ekspresy do kawy. Na targach prezentowaliśmy dwa najbardziej popularne na rynku Polskim modele ekspresów.

Ekspres HLF 1700

Dostępny w 6 modnych kolorach ekspres HLF 1700 to produkt idealny do cukierni, piekarni, restauracji, biur, sal konferencyjnych, hoteli czy stacji paliwowych. Wydajność ekspresu dochodzi do 300 kaw dziennie, maszyna może być wyposażona w świeże mleko/PRO System, opcję czekolady, zewnętrzne podłączenie do sieci hydraulicznej oraz zewnętrzną kanalizację. Najwyższej jakości wyraźny ekran dotykowy z systemem operacyjnym Android pozwala na wybór jednego z 10 napojów. Oprócz wyboru napoju tablet umożliwia odtwarzanie filmów i prezentacji w trakcie przygotowania kawy lub w trybie stand-by.

  

Ekspres HLF 3700

Drugi prezentowany model to bardzo wydajny profesjonalny automatyczny ekspres do kawy HLF 3700.  Wyposażony w Wi-Fi i Bluetooth model HLF 3700 jest idealny do dużych biur, sal konferencyjnych, stacji paliwowych. Wydajność do 500 kaw dziennie sprawia, że maszyna jest bardzo wytrzymała i trwała. Ekspres oferuje dwa pojemniki na kawę z możliwością oferowania 2 różnych ziaren, dwie pompy pozwalające na oferowanie 2 rodzajów mleka,  dwa pojemniki na czekoladę oraz bardzo ciche czyszczenie przewodów po każdym napoju. Co więcej, nowoczesny system spieniania mleka dostarcza idealną piankę zarówno w gorących, jak i zimnych napojach. Zintegrowany system czyszczący zapewnia zawsze najwyższą jakość pianki i maksymalną higienę.

Ale to nie wszystko. Ekspres do kawy HLF 3700 składa się z łatwo wymienialnych modułów, dzięki którym usuwanie usterek jest szybkie i wygodne. Wymiana modułów sprawia, że ekspres nigdy nie musi być usuwany z miejsca pracy, a uszkodzony moduł jest natychmiast podmieniany na nowy.

  

Obie maszyny posiadają oprogramowanie HLF umożliwiające automatyczne generowanie raportów odnośnie ilości wydawanych napojów, błędach maszyny oraz szczegółowych danych serwisowych wraz ze stanem czyszczenia urządzenia. Raporty są eksportowane do pliku Excel i wysyłane mailem do administratora lub serwisanta.

Zarówno model HLF 1700 jak i HLF 3700 może być sterowany smartfonem. Dzięki darmowej aplikacji myHLF każdy może zaprogramować swój ulubiony napój i uruchomić jego przygotowanie jednym dotknięciem palca na ekranie własnego telefonu.

Poznaj wszystkie oferowane na rynku polskim ekspresy i akcesoria marki HLF na naszej stronie, w sekcji produkty.

 

 

 

 

 

Call Now Button