Nowości od HLF na targach Polagra Gastro 2019 w Poznaniu!

 

Targi Polagra Gastro tworzą razem z targami Invest Hotel wydarzenie pełne nowoczesnych rozwiązań dla restauracji, barów, kawiarni, firm cateringowych i obiektów noclegowych.
Targi te to jedno z najbardziej znaczących wydarzeń dla sektora HoReCa, które co roku odwiedza kilka tysięcy restauratorów, kucharzy oraz właścicieli i menadżerów obiektów wypoczynkowo-noclegowych.

W dniach 30.09 – 3.10.2019 w Poznaniu razem z naszym dystrybutorem, firmą ABC Espresso, zaprezentujemy najnowsze modele ekspresów HLF Italian Design.
Nasi goście będą mieli okazję poznać naszą nowość, model HLF 2700. Pierwszy samoczyszczący się automatyczny ekspres do kawy. HLF 2700 to ekspres idealny dla gastronomii, biur, hoteli, centrów konferencyjnych czy stacji paliwowych.

Model HLF 2700 posiada wbudowany pojemnik na detergent oraz system automatycznego czyszczenia się maszyny na koniec dnia, bez konieczności angażowania personelu. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie na rynku, stworzone z myślą o wygodzie naszych klientów.

Oprócz modelu HLF 2700, nasi goście będą mogli poznać dwa pozostałe flagowce, model HLF 1700 i HLF 3700.

Zaplanuj swoją wizytę już teraz i skorzystaj ze specjalnych targowych rabatów na oba modele! Czekamy na Ciebie w godzinach 9:00 – 17:00.

Do zobaczenia!

 

Call Now Button